Uncategorized

انواع لایت مو به همراه توضیحات کامل و معرفی هریک همراه با تصویر

هایلایت مو یک روش طبیعی و جذاب برای تغییر دادن رنگ موهاست.هایلایت مو با کلاه و لایت فویلی دو نمونه از مهمترین انواع هایلایت هستند. یک کلاه پلاستیکی با سوراخهای فراوان کوچک را روی سر قرار میدهند. در این روش هایلایت هایی با رنگ های شاد بین موها ایجاد می شود که به علت استفاده از رنگ های شامپویی ماندگاری کمی دارد. یکی از روش های جدید و پر طرفدار رنگ کردن مو ، هایلایت و لولایت است. به طور کلی هایلایت کردن با دو روش انجام میشود: هایلایت مو با کلاه و هایلایت مو با فویل. سپس با شابلون یا فویل قسمتهای از میانه مو را جدا کنید. در این روش موها به صورت لایهلایه جدا میشوند. هایلایت یا مش کردن موها با کلاه یک روش قدیمیتر است. سپس موهای بیرون آمده از کلاه را دکلره کرده و عمل رنساژ را روی آن انجام میدهند. بهتیرین گزینه برای آن ها لایت دخترانه است. هایلایت کردن یک گزینه عالی برای این افراد است. پیدا کردن محصولات مخصوص موهای رنگ شده، استفاده از ماسکهای خانگی نرمکننده و آبرسانی به موها، نکات مهمیهستند که باید رعایت کنید.

رنگ قهوه ای مانند رنگ چوب برای موهای تیره بهتر است و رنگ قوه ای تیره جلوه ی خاصی به رنگ موی تیره می دهد. به عبارت بهتر هایلایت، فرصتی برای نگه داشتن رنگ موی طبیعی و تجربه یک رنگ موی تازه است. معمولاً سه پایه و ریموت در برخی از کیت ها وجود دارد، اما اگر شما آنها را در اختیار ندارید می توانید به صورت جداگانه تهیه کنید. برای انجام این کار معمولاً از پودر دکلره استفاده میشود. با استفاده از رینگ لایت نور ملایم و کاملاً طبیعی و بدون سایه های خشن و منحرف کننده را دریافت خواهید کرد. ترجیحا بدون در آوردن کلاه رنگساژ مو را انجام دهید. با یک قلاب (مانند قلاب, قلاب بافی) دستههای مو را از داخل سوراخهای کلاه بیرون میکشند. شما میتوانید تجربیات خود را با ما و دیگر مخاطبین بایوهیری در قسمت دیدگاهها به اشتراک بگذارید. بنابراین هایلایت بدون دکلره، تناژ نزدیک به قهوهای، زیتونی و دودی خواهد داشت. برای مثال، اگر موهای شما مشکی است، هایلایت موهایتان باید رنگی نزدیک به قهوهای تیره باشد، اگر رنگ موهایتان قهوهای سوخته است رنگ کاراملی یا مسی میتواند رنگ ایدهآلی برای هایلایت موهایتان باشد.

سپس از هر لایه تعدادی از تارها با کمک شانه دمباریک جدا شده و به مواد دکلره آغشته میشوند. در این روش دستههایی از موی سر را جدا میکنند. درست است که هایلایت به معنای روشن کردن موهای تیره است، اما جالب است بدانید که این روش برای روشنتر کردن موهای روشن هم مناسب است. پس از رسیدن مو به پایه مناسب موها را بشویید. سطح 3) برای کسانی مناسب است که نیاز به تغییر رنگ چشمگیر تر دارند(برای رفتن از سیاه به بلوند که عاقلانه است حتما به صورت حرفه ای انجام دهیم). در این روش که به آن فری هند پینتینگ هم میگویند، بعضی از قسمت های مو آزادانه مواد زده میشوند. در این روش دندانههای مسواک یا برس به مواد دکلره آغشته میشوند، سپس روی موهای نم دار کشیده میشوند. تکنیک بالیاژ از تکنیک هی دیگر لاین به شمار می رود. تکنیک سامبره از آمبره جدیدتر است و می توان گفت که ترکیبی از روش بالیاژ و آمبره است. در این روش نیمی از موها تیره و نیم دیگر روشن است که می توان نیمی از طول موها را در نظر گرفت یا نیمی از موهای سر را. بالیاژ یا نقاشی مو یک روش دیگر برای روشن کردن بعضی از قسمت های مو است.

در این روش بر زمینه ی روشن مو، رگه های روشن تربه کار خواهد رفت. معمولا تینیجرها بیشتر لایت رنگین کمانی را میپسندند و موهای خود را به این شکل در میآورند. قبل از این که شما تصمیم بگیرید که بین آمبره، سامبره، بالیاژ، و بیبی لایت کدام تکنیک برای شما بهتر است، مهم است بداند تفاوت بین هر کدام از تکنیکها نسبت به هایلایتهای متداول و قدیمی چیست. لولایت مدل لایت مو دیگری است. بنابراین به نظر نمیرسد که بتوانید به تنهایی و در خانه این کار را برای خودتان یا کس دیگری انجام دهید. البته پهنای سان لایت بسته به سلیقه فرد متفاوت است. بیبی لایت نوعی از هایلایت است که آموزشگاه آرایشگری زنانه در مشهد آن تارهای بسیار ظریف از مو روشن میشوند. لایت نوعی رنگ آمیزی مو به صورت تکه ای است و بخش هایی از مو رنگ می شود. در روش هایلایت، بخشهایی از مو ۲ تا ۳ درجه از رنگ موی روشن تر می شود ولی در لولایت برعکس هایلایت رنگ بخش هایی از مو تیره تر می شود. سپس توسط دکلره کردن (اگر تنها نیاز به یک رنگ بری مختصر دارید از روش دکوپاژ استفاده نمایید) دسته های مو را روشن نمایید. البته اگر موهای تمام سفید یا خیلی روشن هم دارید میتوانید لولایت انجام دهید.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *